
Акумулятор 60Ah-12v Energizer Plus (232х173х225), R,EN510 (R+правий) Азія
3 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237784121
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 232
Струм холодного пуску, EN [A] 510
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560 412 051 |
| Виробник | Energizer |
| Кросс-номери | 2880042062 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 225 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 232 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Пусковий струм | 510 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 173 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴



