
Акумулятор 60Ah-12v Exide EFB (242х175х190), R, EN640 (R+правий)
5 230 ₴
- В наявності
- Код: 52371210287
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 640
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 51816427 ALFA ROMEO
- 51873924 ALFA ROMEO
- 51892684 ALFA ROMEO
- 71752830 ALFA ROMEO
- 000915105EB AUDI
- 1S0915105A AUDI
- 5GM915105N AUDI
- 5600VF CITROËN
- 7905525209 CITROËN
- 000915105EB CUPRA
- 1S0915105A CUPRA
- 244106439R DACIA
- 51816427 FIAT
- 51873924 FIAT
- 51892684 FIAT
- 51912506 FIAT
- 71752830 FIAT
- 71777953 FIAT
- 1734610 FORD
- BS51-10655-AB FORD
- BS5110655AA FORD
- 51912506 GENERAL MOTORS
- 31500TGGE01 HONDA
- 31500TV0 HONDA
- 31500TV0E020M1 HONDA
- 31500TV1E020M1 HONDA
- E3710060S0 HYUNDAI
- E3710060S0 KIA
- 51816427 LANCIA
- 51873924 LANCIA
- 51892684 LANCIA
- 71752830 LANCIA
- 71777953 LANCIA
- PAF3-18-520A-9D MAZDA
- 244108276R NISSAN
- 24410JD22A NISSAN
- KE241-60E01EF NISSAN
- KE24160E00EF NISSAN
- 5600VF PEUGEOT
- 7905525209 PEUGEOT
- 244104823R RENAULT
- 244106439R RENAULT
- 244108276R RENAULT
- 244109908R RENAULT
- 7711574573 RENAULT
- 8201479819 RENAULT
- 000 915 105 EB SEAT
- 1S0 915 105 A SEAT
- 000 915 105 EB SKODA
- 1S0 915 105 A SKODA
- A 453 982 0108 SMART
- 33610-61MC0 SUZUKI
- 33610-61MC0-000 SUZUKI
- 33610-61MD0 SUZUKI
- 33610-61MD0-000 SUZUKI
- 3361086L01 SUZUKI
- 28800-0Y010 TOYOTA
- 28800-0Y060 TOYOTA
- 28800-YZZEA TOYOTA
- 28800-YZZXG TOYOTA
- 28800-YZZYX TOYOTA
- 28800F2060 TOYOTA
- 28800F2061 TOYOTA
- 000915105EB VAG
- 000915105EB VW
- 000915105FB VW
- 1S0915105A VW
- 5GM915105N VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 640 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EL600 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S4E051 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 230 ₴



