
Акумулятор 60Ah-12v Exide EXCELL (230х172х220), L, EN480 Азія L+лівий
4 090 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237607310
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 172
Висота [мм] 220
Довжина [мм] 230
Струм холодного пуску, EN [A] 480
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- DP370APU060CH1U HYUNDAI
- E3710-4A060 HYUNDAI
- LP370APE060CH1 HYUNDAI
- E3710-4A060 KIA
- 00580-56069 KUBOTA
- 400129979 SAAB
- 82110AJ021 SUBARU
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EB605 |
| Виробник | Exide |
| Кросс-номери | 0 092 S40 250 |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 220 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 230 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 480 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 172 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 090 ₴


