
Акумулятор 60Ah-12v Exide START-STOP EFB (230х173х222), R, EN520 (R+правий) Азія
5 490 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52371052118
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 222
Довжина [мм] 230
Струм холодного пуску, EN [A] 520
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс праворуч
- BP2118520 MAZDA
- BP2218520A MAZDA
- FE05185209A MAZDA
- FE05185209B MAZDA
- FE05185209C MAZDA
- FE05185209D MAZDA
- FE5218520 MAZDA
- FE5218520A MAZDA
- KF0318520C MAZDA
- KF0318520C9D MAZDA
- N25918520 MAZDA
- PE1T-18-520-9B MAZDA
- PE1T18520 MAZDA
- PEAR18520 MAZDA
- 8201A171 MITSUBISHI
- 28800-YZZFA TOYOTA
- 28800-YZZYY TOYOTA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EL604 |
| Виробник | Exide |
| Кросс-номери | 0092PE0400 |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 222 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 230 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 520 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 173 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴


