
Акумулятор 61Ah-12v Exide PREMIUM (242х175х175), R, EN600 (R+правий) (EA612)
4 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237607277
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 600
Місткість батареї [Ач] 61
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 50503180 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 6 067 7704 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751137 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| PM30780PB | BENTLEY |
| 61 21 2 158 121 | BMW/MINI |
| 61 21 8 363 895 | BMW/MINI |
| 61 21 8 363 896 | BMW/MINI |
| 61 21 8 377 131 | BMW/MINI |
| 61 21 9 069 476 | BMW/MINI |
| 61212432650 | BMW/MINI |
| 61218 377 127 | BMW/MINI |
| 1 072 331 | FORD |
| 1 072 341 | FORD |
| 1 130 884 | FORD |
| 1 130 885 | FORD |
| 1 130 887 | FORD |
| 1 347 731 | FORD |
| 1 426 519 | FORD |
| 1 712 276 | FORD |
| 1672940 | FORD |
| 3U2J-10655-BB | FORD |
| 6G9N-10655-MA | FORD |
| 98AB-10655-BA | FORD |
| 98AX10655B4A | FORD |
| DS7T-10655-EA | FORD |
| YS6J10655C2A | FORD |
| YS7J10655C2A | FORD |
| YS7J10655C4A | FORD |
| 1 201 200 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 19002969 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 19002983 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 19002986 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 19003129 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 90 540 476 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 708/10050 | JCB |
| 729/10075 | JCB |
| MCEX520PF | JOHN DEERE |
| 24410 AY60C | Nissan |
| 24410-AY60D | Nissan |
| KE24150D01NY | Nissan |
| KE24150D05NY | Nissan |
| KE24155D00NY | Nissan |
| KE24155D01NY | Nissan |
| 94461110500 | PORSCHE |
| 99961105120 | PORSCHE |
| 99961106520 | PORSCHE |
| 77 01 376 972 | RENAULT/DACIA |
| 77 11 130 088 | RENAULT/DACIA |
| 7711 222 786 | RENAULT/DACIA |
| 8200253389 | RENAULT/DACIA |
| 8200253390 | RENAULT/DACIA |
| 191 915 105 F | VAG |
| 191 915 105 G | VAG |
| 191 915 105 H | VAG |
| 7M0915105A | VAG |
| 7M0915105B | VAG |
| 94461110500 | VAG |
| 99961106520 | VAG |
| PM 30780 PB | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 61 А. г |
| Пусковий струм | 600 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EA612 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 040 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 010 ₴



