
Акумулятор 65Ah-12v Exide PREMIUM (230х173х222), R, EN580, Азія (R+правий) (EA654)
4 760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237607287
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 222
Довжина [мм] 230
Струм холодного пуску, EN [A] 580
Місткість батареї [Ач] 65
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 5600 ST CITROËN
- 5600TF CITROËN
- E364049 CITROËN
- 31500S1AG11 HONDA
- 31500SV2001HE HONDA
- 31500SV2011HE HONDA
- 3711009100 HYUNDAI
- 371101F600 HYUNDAI
- 371101H800 HYUNDAI
- 371101W680 HYUNDAI
- 3711027201 HYUNDAI
- 371102E000 HYUNDAI
- 371102E100 HYUNDAI
- 371102L800 HYUNDAI
- DP370APU060CH0U HYUNDAI
- DP370APU070CH2U HYUNDAI
- E3710-1C060 HYUNDAI
- E3710060C0 HYUNDAI
- LP370APE060CH0 HYUNDAI
- LP370APE070CH2 HYUNDAI
- 371101H800 KIA
- DP370APU060CK0U KIA
- DP370APU070CK2U KIA
- E3710060C0 KIA
- E3710070C1 KIA
- LP370APE060CK0 KIA
- LP370APE070CK2 KIA
- FE05-18-520 MAZDA
- FE05185209B MAZDA
- MME56533W MITSUBISHI
- 24410-1JB0A NISSAN
- 5600ST PEUGEOT
- 5600TF PEUGEOT
- E364049 PEUGEOT
- 33610-77E61 SANTANA
- 33610-77E61 SUZUKI
- 3361052DV0 SUZUKI
- 3361052DV1 SUZUKI
- 3361077E20BMF SUZUKI
- 3361077E60 SUZUKI
- 28800-YZZAE TOYOTA
- 28800YZZAC TOYOTA
- 28800YZZJA TOYOTA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Кальцієві (Ca/Ca) |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Пусковий струм | 580 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 222 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EA654 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 5604100543132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 760 ₴



