
Акумулятор 70Ah-12v Exide EFB (278х175х190), R, EN760 (R+правий)
6 120 ₴
- В наявності
- Код: 52371210288
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 760
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 51832153 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 51912508 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71765419 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71779500 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 61218720721 | BMW/MINI |
| 1201048 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 3646011 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 51912508 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93457914 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95525541 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 9836412880 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 31500-TV2-E02 | HONDA |
| 31500TV2E020M1 | HONDA |
| 000915105FC | MAN |
| 65266016002 | MAN |
| 37110-1H680 | Mobis |
| 2441000Q0D | Nissan |
| 24410-00Q2M | Nissan |
| 24410-JD22A | Nissan |
| KE241-70E01-EF | Nissan |
| 5600VG | PEUGEOT/CITROEN |
| 9811722280 | PEUGEOT/CITROEN |
| 2441000Q2M | RENAULT/DACIA |
| 2441000Q2M | RENAULT/DACIA |
| 244103876R | RENAULT/DACIA |
| 244103876R | RENAULT/DACIA |
| 24410JD22A | RENAULT/DACIA |
| 24410JD22A | RENAULT/DACIA |
| 7422496770 | RENAULT/DACIA |
| 7711575175 | RENAULT/DACIA |
| 93457914 | RENAULT/DACIA |
| 33610-86L00 | SUZUKI |
| 33610-86L11 | SUZUKI |
| 28800-0Y080 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-F2080 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZNS | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZXH | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 000 915 105 EC | VAG |
| 000915089BC | VAG |
| 5GM915105P | VAG |
| 5QS915089C | VAG |
| 5TA915105B | VAG |
| 6R0 915 105 B | VAG |
| 21997319 | VOLVO |
| 30644962 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 19 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EL700 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S4E081 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 120 ₴



