
Акумулятор 70Ah-12v VARTA BD EFB (278х175х190), R, EN760 (R+правий
6 560 ₴
- В наявності
- Код: 52371236811
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 760
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 000915105EC AUDI
- 000915105FC AUDI
- 5GM915105P AUDI
- 6R0915105B AUDI
- 61218720721 BMW
- 13473542AFP CHEVROLET
- 3646011 CHEVROLET
- 93457914 CHEVROLET
- 1620012580 CITROËN
- 5600VG CITROËN
- 9811722280 CITROËN
- 9836412880 CITROËN
- X991451000690 FENDT
- 51832153 FIAT
- 52102538 FIAT
- 52117338 FIAT
- 6000625633 FIAT
- 6000628790 FIAT
- 71765419 FIAT
- 71779500 FIAT
- 2099515 FORD
- 2490405 FORD
- JX6T10655FA FORD
- MX6T10655BA FORD
- 31500-TGN-G01 HONDA
- 31500TGNG010M1 HONDA
- 31500TV2E02 HONDA
- 31500TV2E020M1 HONDA
- 371101H680 HYUNDAI
- 65266016002 MAN
- 2441000Q0D NISSAN
- 2441000Q2M NISSAN
- 2441000Q3M NISSAN
- 24410JD22A NISSAN
- KE24170E00EF NISSAN
- 13473542AFP OPEL
- 3646011 OPEL
- 4423996 OPEL
- 93457914 OPEL
- 95525541 OPEL
- 9836412880 OPEL
- 9811722280 PEUGEOT
- 2441000Q2M RENAULT
- 244103876R RENAULT
- 244105533R RENAULT
- 24410JD22A RENAULT
- 7711575175 RENAULT
- 93457914 RENAULT
- JZW915089A SKODA
- 28800-0Y080 TOYOTA
- 28800-YZZNS TOYOTA
- 2880025070 TOYOTA
- 28800F2080 TOYOTA
- 28800YZZXH TOYOTA
- 30644962 VOLVO
- 000915089AC VW
- 000915105EC VW
- 5GM915105P VW
- 5TA915105B VW
- 6R0915105B VW
- JZW 915 089A VW
- JZW915105AC VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 19 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 570 500 076 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S4E081 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 560 ₴



