
Акумулятор 72Ah-12v Energizer Prem. (278х175х175), R, EN680 (R+правий) (572 409 068)
4 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237784110
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 680
Місткість батареї [Ач] 72
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 61212158122 BMW
- 61212158640 BMW
- 61218363901 BMW
- 61218363902 BMW
- 61218381711 BMW
- 61218381714 BMW
- 61218381717 BMW
- 61219069480 BMW
- 24446352 CHEVROLET
- 24447233 CHEVROLET
- 90567354 CHEVROLET
- 9159074 CHEVROLET
- 9201873 CHEVROLET
- 1609232980 CITROËN
- 1615090780 CITROËN
- 1527893 DAF
- X991450260000 FENDT
- X991451000380 FENDT
- 50503181 FIAT
- 60672126 FIAT
- 60677707 FIAT
- 71716340 FIAT
- 5724090686092 FIAT / LANCIA
- HS-No3 FIAT / LANCIA
- 1021202 FORD
- 1067908 FORD
- 1067910 FORD
- 1130882 FORD
- 1517095 FORD
- 1672942 FORD
- 1706903 FORD
- 1914971 FORD
- 2050228 FORD
- 2130418 FORD
- 2416929 FORD
- HAMJ10655HAA FORD
- KAMJ10655PKAA FORD
- ME8U2J10655CB FORD
- ME8U2JP10655CB FORD
- YS7J10655D2A FORD
- 24410ED510 NISSAN
- B441065D0MVA NISSAN
- 1201027 OPEL
- 1201078 OPEL
- 1201079 OPEL
- 1201104 OPEL
- 1201280 OPEL
- 19001894 OPEL
- 24446352 OPEL
- 24447233 OPEL
- 90 540 295 OPEL
- 90567354 OPEL
- 9159074 OPEL
- 9201873 OPEL
- 95510835 OPEL
- 95510836 OPEL
- 95530797 OPEL
- 1609232980 PEUGEOT
- 1615090780 PEUGEOT
- 94461106520 PORSCHE
- 7711222787 RENAULT
- B441065D0MVA RENAULT
- 12799128 SAAB
- 1L0915105C SEAT
- 33610-83E40 SUZUKI
- 3361086CB0BMF SUZUKI
- M-040501-00009 URSUS
- 191915105AB VW
- 191915105K VW
- 191915105L VW
- 191915105M VW
- 191915105N VW
- 191915105P VW
- 191915105Q VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Пусковий струм | 680 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 572 409 068 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴


