
Акумулятор 72Ah-12v Exide PREMIUM (278х175х175), R, EN720 (R+правий) (EA722)
4 910 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237607280
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 720
Місткість батареї [Ач] 72
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 606777090 ALFA ROMEO
- 71751136 ALFA ROMEO
- 4A0915105B AUDI
- 4A0915105C AUDI
- 4A0915105D AUDI
- 4A0915105E AUDI
- 4A0915105F AUDI
- PM32555PB BENTLEY
- 61 21 2 432 651 BMW
- 61 21 8 381 716 BMW
- 61212158122 BMW
- 2.9559.033.0-DF DEUTZ-FAHR
- 50503183 FIAT
- 71751136 FIAT
- 1072348 FORD
- 1130886 FORD
- 1130888 FORD
- 1672941 FORD
- 1U2J-10655-C4A FORD
- 3U2J-10655-DA FORD
- 1201264 GENERAL MOTORS
- 31500-SEF-E00 HONDA
- 708/01700 JCB
- 729/10095 JCB
- MCEX620PF JOHN DEERE
- 71751136 LANCIA
- 24410-AY60E NISSAN
- KE241-65D01NY NISSAN
- KE24165D00NY NISSAN
- 12 01 222 OPEL
- 12 01 282 OPEL
- 12 01 292 OPEL
- 1201104 OPEL
- 1201106 OPEL
- 1201213 OPEL
- 1201261 OPEL
- 1201264 OPEL
- 1201269 OPEL
- 1201271 OPEL
- 1201276 OPEL
- 1201279 OPEL
- 1201289 OPEL
- 1201299 OPEL
- 1201301 OPEL
- 12772115 OPEL
- 19000589 OPEL
- 19001178 OPEL
- 19001646 OPEL
- 19001894 OPEL
- 19001897 OPEL
- 19002392 OPEL
- 19002974 OPEL
- 19003130 OPEL
- 19003276 OPEL
- 19004450 OPEL
- 19023517 OPEL
- 19023518 OPEL
- 19201470 OPEL
- 19201873 OPEL
- 1982094 OPEL
- 1983681 OPEL
- 1983714 OPEL
- 1983997 OPEL
- 24446352 OPEL
- 24447233 OPEL
- 3012107 OPEL
- 62 01 253 OPEL
- 62 01 279 OPEL
- 6201250 OPEL
- 6201252 OPEL
- 6201270 OPEL
- 6201271 OPEL
- 6201272 OPEL
- 6777172 OPEL
- 90336214 OPEL
- 90348991 OPEL
- 90540477 OPEL
- 90542873 OPEL
- 90567354 OPEL
- 91 158 371 OPEL
- 91 158 375 OPEL
- 91128942 OPEL
- 91128943 OPEL
- 91153990 OPEL
- 91157118 OPEL
- 91158316 OPEL
- 91158317 OPEL
- 91158372 OPEL
- 91158376 OPEL
- 9118695 OPEL
- 9159074 OPEL
- 9159075 OPEL
- 9193901 OPEL
- 9193902 OPEL
- 9196155 OPEL
- 9196156 OPEL
- 9200280 OPEL
- 9201469 OPEL
- 9201470 OPEL
- 9201872 OPEL
- 9201873 OPEL
- 93003276 OPEL
- 93179266 OPEL
- 93189923 OPEL
- 95519151 OPEL
- 95519152 OPEL
- 95527531 OPEL
- 95530797 OPEL
- 92861107020 PORSCHE
- 99961105520 PORSCHE
- 7701376973 RENAULT
- 7711130089 RENAULT
- 8200253391 RENAULT
- 191915105AB VAG
- 191915105M VAG
- 191915105Q VAG
- 1L0915105D VAG
- 12772115 VAUXHALL
- 19000589 VAUXHALL
- 19001178 VAUXHALL
- 19001894 VAUXHALL
- 19001897 VAUXHALL
- 19002392 VAUXHALL
- 19003130 VAUXHALL
- 19003276 VAUXHALL
- 19004450 VAUXHALL
- 19023518 VAUXHALL
- 1982094 VAUXHALL
- 1983681 VAUXHALL
- 1983714 VAUXHALL
- 1983997 VAUXHALL
- 90336214 VAUXHALL
- 90348991 VAUXHALL
- 90542873 VAUXHALL
- 91128942 VAUXHALL
- 91128943 VAUXHALL
- 91153990 VAUXHALL
- 91157118 VAUXHALL
- 91158316 VAUXHALL
- 91158317 VAUXHALL
- 91158371 VAUXHALL
- 91158372 VAUXHALL
- 91158375 VAUXHALL
- 91158376 VAUXHALL
- 9118695 VAUXHALL
- 9193901 VAUXHALL
- 9193902 VAUXHALL
- 9196155 VAUXHALL
- 9196156 VAUXHALL
- 9200280 VAUXHALL
- 9201469 VAUXHALL
- 9201470 VAUXHALL
- 9201872 VAUXHALL
- 9201873 VAUXHALL
- 93003276 VAUXHALL
- 93179266 VAUXHALL
- 93189923 VAUXHALL
- 95519151 VAUXHALL
- 95527531 VAUXHALL
- 191915105AB VW
- 191915105M VW
- 191915105Q VW
- 4A0915105B VW
- 4A0915105C VW
- 4A0915105D VW
- 4A0915105E VW
- 4A0915105F VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Пусковий струм | 720 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EA722 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 910 ₴



