
Акумулятор 74Ah-12v Exide EXCELL (278х175х190), L, EN680 (L+лівий)
4 760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237607317
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 680
Місткість батареї [Ач] 74
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 51018465 ALFA ROMEO
- 5600CY CITROËN
- 5600X8 CITROËN
- XI600577701.0 CLAAS
- 51018465 FIAT
- DP370APU074CH1U HYUNDAI
- LP370APE074CH1 HYUNDAI
- MCEX680PF1 JOHN DEERE
- DP370APU074CK1U KIA
- LP370APE074CK1 KIA
- 00580-03068 KUBOTA
- 51018465 LANCIA
- 546190 MANITOU
- 546190DIR MANITOU
- 18M MASSEY FERGUSON
- 3934160M1 MASSEY FERGUSON
- ACP0800860 MASSEY FERGUSON
- 5600CY PEUGEOT
- 5600X8 PEUGEOT
- 400107918 SAAB
- 400126397 SAAB
- 400130019 SAAB
- 28800-YZZBB TOYOTA
- 28800YZZHD TOYOTA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Пусковий струм | 680 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EB741 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 760 ₴



