
Акумулятор 74Ah-12v Exide EXCELL (278х175х190), (R+правый), EN680
4 580 ₴
- В наявності
- Код: 5237607316
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 680
Місткість батареї [Ач] 74
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 1307572 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 2994678 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 4848097 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 500041022 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 504184314 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 51018464 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 606777080 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751145 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751146 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 93162326 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 99958579 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 61 21 6 946 332 | BMW/MINI |
| 61 21 7 570 679 | BMW/MINI |
| 61 21 7 570 680 | BMW/MINI |
| 61 21 8 385 395 | BMW/MINI |
| 61 21 8 386 951 | BMW/MINI |
| 61217553952 | BMW/MINI |
| 61218381730 | BMW/MINI |
| 6001547711 | DACIA |
| 7711424423 | DACIA |
| 12827676 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 70810000 | JCB |
| MCEX680PF0 | JOHN DEERE |
| 42U-06-17160 | KOMATSU |
| 275727 | MANITOU |
| 275727DIR | MANITOU |
| 3934163M1 | MASSEY FERGUSON |
| 40M | MASSEY FERGUSON |
| ACP0800890 | MASSEY FERGUSON |
| A 000 982 31 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 86 01 | MERCEDES-BENZ |
| ZUA000096E | MG (SAIC) |
| 01579A108K | Mobis |
| E3710074C0 | Mobis |
| LP370APE074CH0 | Mobis |
| LP370APE074CK0 | Mobis |
| 5600GX | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600LP | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600LT | PEUGEOT/CITROEN |
| 6001547711 | RENAULT |
| 7 711 355 486 | RENAULT |
| 77 11 238 598 | RENAULT |
| 7711424423 | RENAULT |
| 73325167 | SCANIA |
| 000 915 105 AF | VAG |
| 000 915 105 DG | VAG |
| 000915105AE | VAG |
| 1J0 915 105 AE | VAG |
| 1J0 915 105 AF | VAG |
| 4F0 915 105 A | VAG |
| 5K0 915 105 F | VAG |
| 5K0 915 105 G | VAG |
| 8E0 915 105 H | VAG |
| 8E0 915 105 L | VAG |
| 8K0 915 105 C | VAG |
| JZW 915 105 A | VAG |
| 30745775 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 680 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EB740 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | EB740 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 580 ₴



