
Акумулятор 75Ah-12v KAINAR (Кайнар) Asia (258x173x220),R,EN640 Азія (R+правий)
3 630 ₴
- В наявності
- Код: 5237947309
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 220
Довжина [мм] 258
Струм холодного пуску, EN [A] 640
Місткість батареї [Ач] 75
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 37110-27202 | Mobis |
| 37110-3A100 | Mobis |
| 28800-03044 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-17121 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 640 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Кайнар |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 24 кг |
| Країна виробник | Казахстан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 070 341 0 110 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴


