
Акумулятор 80Ah-12v ENERGIZER EFB 800А (START-STOP) (315х175х190), R+правий, EN800
5 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371277625
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 80
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 61217555719 | BMW/MINI |
| 7P0915105A | LAMBORGHINI |
| 0009822108 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 982 81 08 | MERCEDES-BENZ |
| 7P0 915 105 A | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 21 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 580 500 080 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 580 500 080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 470 ₴



