
Акумулятор 80Ah-12v Energizer Prem. 740А (315х175х175), (R+правий), EN740
4 500 ₴
- В наявності
- Код: 5237784112
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 740
Місткість батареї [Ач] 80
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Пусковий струм | 740 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 580 406 074 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 580 406 074 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴


