
Акумулятор 80Ah-12v Exide EFB (315х175х190), R, EN800 R+правий
6 920 ₴
- В наявності
- Код: 52371210289
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 80
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 505326740 ALFA ROMEO
- 51832154 ALFA ROMEO
- 000915105ED AUDI
- 61218720722 BMW
- 505326740 FIAT
- 51832154 FIAT
- 1825129 FORD USA
- 2013334 FORD USA
- DV6T10655BB FORD USA
- DV6T10655BC FORD USA
- 505326740 LANCIA
- 51832154 LANCIA
- LR018608 LAND ROVER
- LR032354 LAND ROVER
- LR038128 LAND ROVER
- YGD100900 LAND ROVER
- YGD500030 LAND ROVER
- YGD500190 LAND ROVER
- 61 21 8 720 722 MINI
- 000915105ED SEAT
- 28800YZZRC TOYOTA
- 000915105ED VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EL800 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 PE0 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 920 ₴


