
Акумулятор 80Ah-12v Exide EXCELL (315х175х175), R, EN700 (R+правий)
4 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237607319
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 700
Місткість батареї [Ач] 80
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 46840940 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 5 050 0230 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 5 050 1113 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 5 050 1114 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 7 171 8462 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 7 174 0269 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 61 21 2 158 123 | BMW/MINI |
| 61 21 8 361 194 | BMW/MINI |
| 61 21 8 361 195 | BMW/MINI |
| 61 21 8 363 904 | BMW/MINI |
| 61 21 8 363 906 | BMW/MINI |
| 61 21 8 376 450 | BMW/MINI |
| 61 21 8 381 740 | BMW/MINI |
| 61 21 8 381 743 | BMW/MINI |
| 61 21 8 381 744 | BMW/MINI |
| 61 21 8 381 748 | BMW/MINI |
| 61212432652 | BMW/MINI |
| 61214 141 570 | BMW/MINI |
| 61218 363 903 | BMW/MINI |
| 61218 363 905 | BMW/MINI |
| 61218 381 742 | BMW/MINI |
| 61218 381 745 | BMW/MINI |
| 61218 381 746 | BMW/MINI |
| 61218 381 747 | BMW/MINI |
| 7711230453 | DACIA |
| 1 426 522 | FORD |
| 6G9N-10655-PA | FORD |
| 98AB-10655-DA | FORD |
| 98AX10655D4A | FORD |
| 19023197 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 19023519 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 24 456 171 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 620127 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 6201273 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 9 199 053 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 91 156 435 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 9821708 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 17 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 32 08 | MERCEDES-BENZ |
| 244100001R | Nissan |
| 99961108000 | PORSCHE |
| 24 41 000 01R | RENAULT |
| 77 11 419 085 | RENAULT |
| 7701 376 966 | RENAULT |
| 7711222782 | RENAULT |
| 7711230453 | RENAULT |
| 8200400846 | RENAULT |
| 28800-0R040 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0R060 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZAQ | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 000 915 105 AG | VAG |
| 000 915 105 AJ | VAG |
| 1J0 915 10 5AG | VAG |
| 1J0 915 105 P | VAG |
| 1J0 915 105 Q | VAG |
| 3B0 915 105 | VAG |
| 4B0 915 105 H | VAG |
| 4F0 915 105 B | VAG |
| 7N0 915 105 A | VAG |
| 8D0 915 105 C | VAG |
| 8D0 915 105 CH | VAG |
| 8D0 915 105 D | VAG |
| 8D0 915 105 H | VAG |
| 8E0 915 105 C | VAG |
| 8E0 915 105 D | VAG |
| 8E0 915 105 Z | VAG |
| 8Z0 915 105 D | VAG |
| 8ZO 915 105 D | VAG |
| 30745772 | VOLVO |
| 30745776 | VOLVO |
| 30772224 | VOLVO |
| 30772225 | VOLVO |
| 30772228 | VOLVO |
| 30772235 | VOLVO |
| 30772238 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Кальцієві (Ca/Ca) |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Пусковий струм | 700 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 19 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EB802 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 940 ₴


