
Акумулятор 80Ah-12v VARTA BD EFB (315х175х190), R, EN800 (R+правий)
8 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52371236814
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 80
Полярність Плюс праворуч
- 000915105ED AUDI
- 61218720722 BMW
- 50532674 FIAT
- 505326740 FIAT
- 6000611675 FIAT
- LR018608 LAND ROVER
- 2441000Q3L NISSAN
- 28800-0R090 TOYOTA
- 288000L520 TOYOTA
- 288000L550 TOYOTA
- 000915105ED VW
- 7N0915105B VW
- JZW915105AD VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S4E110 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 580 500 080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 580 ₴


