
Акумулятор 90Ah-12v Exide PREMIUM (315х175х190), R, EN720 R+правий
5 350 ₴
- В наявності
- Код: 52371345238
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 720
Місткість батареї [Ач] 90
Полярність Плюс правий
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 71751149 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751150 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 12762420 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 12772107 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13575153 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93168578 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93197903 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93865516 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| EC0730005 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| MCEX700PF | JOHN DEERE |
| 42F-06-11190 | KOMATSU |
| 00580-31099 | KUBOTA |
| A 000 982 32 08 | MERCEDES-BENZ |
| 37110-2S720 | Mobis |
| LP370APE080CH2 | Mobis |
| 77 11 419 085 | RENAULT |
| 7701 376 966 | RENAULT |
| 28800-0R040 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0R060 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0R090 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 000 915 105 DH | VAG |
| 000 915 105 DJ | VAG |
| 5GM915105J | VAG |
| 5K0915105J | VAG |
| 8E0 915 105 K | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 90 А. г |
| Пусковий струм | 720 А |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 19 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EA900 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | EA900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴


