
Акумулятор 95Ah-12v Exide EXCELL (353х175х190), R, EN800 (R+правий)
5 590 ₴
- В наявності
- Код: 5237607321
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 353
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 1740848 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 2994680 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 4848099 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 504184319 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 51018466 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 60672125 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751148 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 93162328 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 93162455 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 93162740 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 000915105CE | BENTLEY |
| 3D0915105G | BENTLEY |
| 61 21 0 430 956 | BMW/MINI |
| 61 21 6 919 342 | BMW/MINI |
| 61 21 6 924 023 | BMW/MINI |
| 61 21 6 946 334 | BMW/MINI |
| 61 21 7 555 285 | BMW/MINI |
| 61 21 7 575 575 | BMW/MINI |
| 61 21 7 578 147 | BMW/MINI |
| 61 21 8 385 398 | BMW/MINI |
| 61 21 8 386 952 | BMW/MINI |
| 7711423286 | DACIA |
| 400129995 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 4R83 10655 BA | JAGUAR |
| BH42-10655-BA | JAGUAR |
| 1J0915105AH | LAMBORGHINI |
| ZE.97020.0885 | MAN |
| A 004 541 46 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 005 541 25 01 | MERCEDES-BENZ |
| 77 11 423 286 | Nissan |
| KE24190E05NY | Nissan |
| 5600LV | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600QC | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600TK | PEUGEOT/CITROEN |
| 5GM915105AC | PORSCHE |
| 7PP915105 | PORSCHE |
| 95561108500 | PORSCHE |
| 95561109200 | PORSCHE |
| 244109889R | RENAULT |
| 5001865216 | RENAULT |
| 77 11 419 086 | RENAULT |
| 7711355487 | RENAULT |
| 61210 147 397 | ROLLS-ROYCE |
| 61216915739 | ROVER |
| BH4210655BA | ROVER |
| CPLA10655CA | ROVER |
| YGD000230 | ROVER |
| 73325165 | SCANIA |
| 28800YZZHE | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 000 915 105 AH | VAG |
| 000 915 105 CE | VAG |
| 000 915 105 DK | VAG |
| 1J0 915 105 AH | VAG |
| 3D0 915 105 A | VAG |
| 3D0 915 105 G | VAG |
| 4F0 915 105 E | VAG |
| 4G0915105D | VAG |
| 5GM915105K | VAG |
| 5GM915105R | VAG |
| 5K0 915 105 K | VAG |
| 7PP915105 | VAG |
| 8E0 915 105 K | VAG |
| 8K0 915 105 E | VAG |
| 955 611 085 00 | VAG |
| 30659800 | VOLVO |
| 30695118 | VOLVO |
| 30695142 | VOLVO |
| 30696118 | VOLVO |
| 30745773 | VOLVO |
| 30745777 | VOLVO |
| 30745778 | VOLVO |
| 30772229 | VOLVO |
| 30772230 | VOLVO |
| 30772233 | VOLVO |
| 30772239 | VOLVO |
| 30772240 | VOLVO |
| 30772243 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EB950 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | EB950 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 590 ₴


