
Акумулятор автомобільний 95Ah-12v Exide PREMIUM, L, EN800 Азія (L+лівий) 302х171х222 B1
5 890 ₴
- В наявності
- Код: 52371131563
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 171
Висота [мм] 222
Довжина [мм] 302
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс ліворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 13502770 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 96627039 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 96866027 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| MCEX850PF1 | JOHN DEERE |
| E3710100C0 | Mobis |
| E3710-4A100 | Mobis |
| LP370APE100CH1 | Mobis |
| LP370APE100CK1 | Mobis |
| 2441000Q1D | Nissan |
| KE241-90E10-NY | Nissan |
| KE24190E11NY | Nissan |
| 28800-YZZAK | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZAZ | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZDB | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800YZZJF | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Кальцієві (Ca/Ca) |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 302 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 222 мм |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EA955 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | EA955 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 890 ₴


