
Акумулятор автомобільний 95Ah-12v Exide PREMIUM, R, EN800 Азія (R+правий) 302х171х222 B1
5 940 ₴
- В наявності
- Код: 52371131560
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 171
Висота [мм] 222
Довжина [мм] 302
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| S.0445.0125-DF | DEUTZ |
| ME8U2J10655DA | FORD |
| ME8U2J10655OA | FORD |
| 45417501 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 75 01 | MERCEDES-BENZ |
| MZ690091 | MITSUBISHI/FUSO |
| 371100Z900 | Mobis |
| 37110-26100 | Mobis |
| 37110-26101 | Mobis |
| 37110-2G900 | Mobis |
| 37110-3K300 | Mobis |
| 37110D7900 | Mobis |
| E3710100C1 | Mobis |
| E371026100 | Mobis |
| LP370APE100CH0 | Mobis |
| LP370APE100CK0 | Mobis |
| KE241-90E00-NY | Nissan |
| KE24190E01NY | Nissan |
| 5600 SR | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600SQ | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600TG | PEUGEOT/CITROEN |
| E364048 | PEUGEOT/CITROEN |
| B514578 | steyr |
| 33610-60032-BMF | SUZUKI |
| 28800-YZZAJ | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZAY | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZDA | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800YZZJE | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 302 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 222 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EA954 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 940 ₴


