
Акумулятор 95Ah-12v BOSCH (Бош) AGM (S5A13) 850A (R+правый) 353x175x190 B13 (пуск)
11 390 ₴
- В наявності
- Код: 5237808877
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 353
Струм холодного пуску, EN [A] 850
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 50538368 ALFA ROMEO
- 000 915 105 CE AUDI
- 324778 AUDI
- 3D0 915 105 A AUDI
- 3D0915105G AUDI
- 4F0915105E AUDI
- 5GM915105AC AUDI
- 5GM915105T AUDI
- 7P0915105B AUDI
- 7P0915105C AUDI
- 7PP915105 AUDI
- 8K0 915 105 E AUDI
- 95861109221 AUDI
- 000 915 105 CE BENTLEY
- 3D0915105G BENTLEY
- 7P0915105B BENTLEY
- 7P0915105C BENTLEY
- 61 21 0 430 956 BMW
- 61 21 7 575 575 BMW
- 61 21 7 578 147 BMW
- 61210147397 BMW
- 61216806755 BMW
- 61216919342 BMW
- 61216919343 BMW
- 61216924022 BMW
- 61216924023 BMW
- 61217575327 BMW
- 61219358616 BMW
- 70177810AT BMW
- 1201071 CHEVROLET
- 13577841 CHEVROLET
- 13598115AFC CHEVROLET
- 95374246 CHEVROLET
- 1624947 DAF
- 50538368 FIAT
- 673000080 FIAT
- 673001440 FIAT
- 15552705 FORD
- 8C1V10655AA FORD
- 371102W920 HYUNDAI
- 37110A9902 HYUNDAI
- 37110C5902 HYUNDAI
- 37110J5920 HYUNDAI
- 02C2D44547 JAGUAR
- 02C2Z21455 JAGUAR
- C2D23134 JAGUAR
- C2D44547 JAGUAR
- C2Z21455 JAGUAR
- CPLA-10655-CA JAGUAR
- CX2310655AB JAGUAR
- CX2310655AC JAGUAR
- T2H15525 JAGUAR
- T4A14084 JAGUAR
- T4A14085 JAGUAR
- 02C2D44547 LAND ROVER
- 02C2Z21455 LAND ROVER
- BH42-10655-BA LAND ROVER
- C2D44547 LAND ROVER
- C2Z21455 LAND ROVER
- CPLA-10655-CA LAND ROVER
- CX2310655AB LAND ROVER
- CX2310655AC LAND ROVER
- GX7310655BB LAND ROVER
- LR0322260 LAND ROVER
- LR033179 LAND ROVER
- LR073414 LAND ROVER
- LR077924 LAND ROVER
- LR094642 LAND ROVER
- 0009820008 MERCEDES
- 0009829108 MERCEDES
- 001 982 82 08 26 MERCEDES
- 0019828208 MERCEDES
- 0045412301 MERCEDES
- 0055411001 MERCEDES
- 1295400101 MERCEDES
- 1982820826 MERCEDES
- A 198 282 08 26 MERCEDES
- A0009820008 MERCEDES
- A0009829108 MERCEDES
- A0019828208 MERCEDES
- A001982820826 MERCEDES
- A0045412301 MERCEDES
- A0055411001 MERCEDES
- A1295400101 MERCEDES
- 2441000Q1A NISSAN
- 2441000Q4B NISSAN
- 1201071 OPEL
- 13577841 OPEL
- 13598115AFC OPEL
- 4816973 OPEL
- 95374246 OPEL
- 95521199 OPEL
- 95530557 OPEL
- 7PP 915 105 PORSCHE
- 95561108500 PORSCHE
- 95561109200 PORSCHE
- 99961109512 PORSCHE
- 244106169R RENAULT
- 7711574043 RENAULT
- 7711785061 RENAULT
- 61 21 0 147 397 ROLLS-ROYCE
- 61 21 6 806 755 ROLLS-ROYCE
- 4F0 915 105 E SEAT
- 4F0 915 105 E SKODA
- 13577841 VAUXHALL
- 95521199 VAUXHALL
- 21316936 VOLVO
- 30695118 VOLVO
- 30695142 VOLVO
- 30696118 VOLVO
- 30745773 VOLVO
- 30745777 VOLVO
- 30745778 VOLVO
- 30772229 VOLVO
- 30772230 VOLVO
- 30772233 VOLVO
- 30772239 VOLVO
- 30772240 VOLVO
- 30772243 VOLVO
- 31415411 VOLVO
- 31419120 VOLVO
- 31652067 VOLVO
- 80803927 VOLVO
- D0AKC VOLVO
- DNFAA VOLVO
- 000 915 105 AH VW
- 000 915 105 CE VW
- 000915105DK VW
- 324778 VW
- 3D0 915 105 A VW
- 3D0915105G VW
- 4F0915105E VW
- 5GM915105AC VW
- 5GM915105T VW
- 7P0915105B VW
- 7P0915105C VW
- 7PP915105 VW
- 95561108500 VW
- 95561109200 VW
- 95861109220 VW
- 95861109221 VW
- JZW915105AE VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 26.5 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S5A130 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 95Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 390 ₴



