
Акумулятор 95Ah-12v Energizer Plus 830A (R+правый) 306x173x225 (Азия) B01 (пуск)
4 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237784129
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 306
Струм холодного пуску, EN [A] 830
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 595 404 083 |
| Виробник | Energizer |
| Кросс-номери | 595 404 083 |
| Країна виробник | Чехія |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 223 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 306 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 830 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 95Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 860 ₴


