
Фільтр повітряний Bocsh F026400492 (VOLVO C30, C70 II, S40 II, V40, V50; FERRARI CALIFORNIA; FORD C-MAX, C-MAX II, FOCUS II, F)
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900264903
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FORD C-MAX, FOCUS II, KUGA; MAZDA 3; VOLVO C30/70, S40, V50
| Виконування фільтра: | фільтр-патрон |
| Застосування: | FORD C-MAX (DM2),FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU),FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP),FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS),FORD FOCUS II Кабриолет,FORD FOCUS II седан (DB_, FCH, DH),FORD FOCUS II Фургон/универсал,FORD FOCUS III,FORD FOCUS III Turnier,FORD FOCUS III седан,FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU),FORD KUGA I,FORD KUGA II (DM2),FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi,FORD TRANSIT CONNECT V408 Фургон,FORD TRANSIT CONNECT универсал,MAZDA 3 (BL),MAZDA 3 седан (BL),MAZDA 5 (CW),VOL |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | F 026 400 492 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 157 мм |
| Ширина | 157.7 мм |
| Висота | 207.8 мм |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴




