
Фільтр повітряний MANN filter C 1618 (NISSAN CUBE, MICRA C+C III, MICRA II, MICRA III, NOTE 1.0-1.4LPG)
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46101552
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 1618 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Квадратний |
| Ширина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


