
Акумулятор 190Ah-12v DECARO START (L+лівий) (513х223х217), L, EN1250 B00
8 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371113865
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник DECARO
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 217
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 1250
Місткість батареї [Ач] 190
Полярність Плюс ліворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| A002982220826 | KASSBOHRER |
| A 002 982 22 08 26 | MERCEDES-BENZ |
| 7422144327 | RENAULT |
| 22144327 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092TE0777 |
| Виробник | Decaro |
| Кросс-номери | 0 092 TE0 770 |
| Країна виробник | Чехія |
| Ємність акумулятору | 190 А. г |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 217 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 1250 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 223 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 490 ₴


