
Акумулятор 65Ah-12v 4MAX START&STOP EFB (230х170х225),R,EN630 (R+правий) Азія (565 501 065)
4 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0O7EQ
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 170
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 230
Струм холодного пуску, EN [A] 630
Місткість батареї [Ач] 65
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 3703100-XJ31XA GREAT WALL
- P54W18520 HONDA
- PE1R18520E MAZDA
- PE1T-18-520-9B MAZDA
- PE1T18520 MAZDA
- PE1T18520A MAZDA
- PE1T18520B MAZDA
- 244103HC0A NISSAN
- 244103HC0AIS NISSAN
- 244103HC0AIS RENAULT
- 28800-47030 TOYOTA
- 28800-YZZFA TOYOTA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Пусковий струм | 630 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | 4Max |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | VA565501065 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S4E400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴



