
Фільтр салону автомобіля CHEVROLET AVEO / KALOS 1.2-1.6 05.03- Blue Print (ADG02584)
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: F5B943
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону фільтруючий елемент CHEVROLET AVEO / KALOS 1.2-1.6 05.03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02584 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | ADG02584 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 17 мм |
| Форма фільтра | Квадратний |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴


