
Фільтр повітряний CHEVROLET AVEO / KALOS (1.2-1.6 05.03) BOSCH F 026 400 043
410 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900261907
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний (фільтруючий елемент) CHEVROLET AVEO / KALOS; DAEWOO KALOS 1.2-1.6 09.02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | F 026 400 043 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | F 026 400 043 |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 45 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴


