
Повітряний фільтр Bosch F 026 400 163 (CHEVROLET LACETTI, NUBIRA; DAEWOO LACETTI, NEXIA, NUBIRA 1.4-2.0D 05.03-)
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: C2F4FC
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
(CHEVROLET LACETTI, NUBIRA; DAEWOO LACETTI, NEXIA, NUBIRA 1.4-2.0D 05.03-)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | F 026 400 163 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 36 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


