
Фільтр повітряний WIX WA9663 (Citroen Berlingo I, II, C3 II, III, C3 Picasso, C4, C4 II, C4 Picasso, C5 II)
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4610149749
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний (фільтруючий елемент) DS DS 3; CITROEN BERLINGO, BERLINGO MULTISPACE, C3 II, C3 PICASSO, C4 AIRCROSS, C4 CACTUS, C4 GRAND PICASSO I, C4 GRAND PICASSO II 1.4D/1.6D/2.4 07.05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Picasso, Berlingo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | WA9663 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | F026400220 |
| Довжина | 349 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 46 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




